Asgari Ücret Saptama Komisyonu toplandıAsgari Ücret Saptama Komisyonu, 2020 yılının ilk asgari ücretini belirlemek üzere üçüncü kez toplandı.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Faiz Sucuoğlu,  toplantı öncesi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:"Bugün  Asgari Ücret Saptama Komisyonu'nun 3. toplantısını yapıyoruz. İşveren iççi tarafı ortak bir kararda. Ocak ayı bitmeden tespit etmeyi hedefliyoruz.  Arkadaşlarıma mümkün mertebe iki tarafın hassasiyetine önem vererek herkesin kabul edebileceği bir asgari ücret rakamında uzlaşmayı temenni ediyorum. Asgari ücretler yasasında değişiklik kaçınılmaz. Bir sonraki asgari ücret saptanmasına hazır olması bekleniyor. Bu konuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah her şey arzu edildiği şekilde gerilmeden bu işe notayı koyarız. Bugün bitmezse yarın yeniden toplanacak. Temennimiz bugün bitmesi" .

0 görüntüleme
onkibrisfacebook.png
onkibrisinstagram.png

HAKKIMIZDA & MİSYON

SOSYAL MEDYA'DA BİZ

YAZARIMIZ OLUN !

 Bu sitede 1 dakikanızı ayırıp yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Manşetler atabilir,sesinizi duyurabilirsiniz. Dilerseniz sadece "ÜCRETSİZ" şekilde kaydolup, üye olarakta konular açabilir,mesaj atabilirsiniz. Bu site tamamen halkın bilgi paylaşımı,kendi haberini yapması, eleştirmesi,soru sorması vb. amaçlar için kurulmuştur. Hiç bir siyasi parti ve siyasi ile bağı yoktur. Tam bağımsız halk paylaşım platformudur. 

Ailemize dahil olmak isterseniz, burada yazan koşulları inceledikten sonra bize yayınlanmasını istediğiniz içeriklerinizi gönderebilirsiniz.

© 2020 Tüm hakları saklıdır. |www.onkibris.com