Kapıların kapanma kararı hakkında


Rum Hükümeti, koronavirüsünde korunma ve güvenlik önlemiyle 4 barikatın kapalı kalması hususunun uzatılması üzerinde çalışıyor.


Alpha TV’ye bu durumu açıklayan Rum Hükümet Sözcüsü Kousios konuya dair yeni kararın da gün içerisinde açıklanacağını söyledi.


Sözcü, “Bildiğin kadarıyla olaylar barikatların işleyişinin askıya alınması hususunu destekleme eğilimindedir. Ne kadar süre için karar alınacağını bilmiyorum ancak önümüzdeki koşullarla aynı barikatların işleyişinin daha uzun bir süre askıya alınacağını düşünüyorum. Ancak burada kesinlikle siyasi bir niyet olmadığı hususunu da garanti etmek isterim” dedi.

0 görüntüleme
onkibrisfacebook.png
onkibrisinstagram.png

HAKKIMIZDA & MİSYON

SOSYAL MEDYA'DA BİZ

YAZARIMIZ OLUN !

 Bu sitede 1 dakikanızı ayırıp yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Manşetler atabilir,sesinizi duyurabilirsiniz. Dilerseniz sadece "ÜCRETSİZ" şekilde kaydolup, üye olarakta konular açabilir,mesaj atabilirsiniz. Bu site tamamen halkın bilgi paylaşımı,kendi haberini yapması, eleştirmesi,soru sorması vb. amaçlar için kurulmuştur. Hiç bir siyasi parti ve siyasi ile bağı yoktur. Tam bağımsız halk paylaşım platformudur. 

Ailemize dahil olmak isterseniz, burada yazan koşulları inceledikten sonra bize yayınlanmasını istediğiniz içeriklerinizi gönderebilirsiniz.

© 2020 Tüm hakları saklıdır. |www.onkibris.com