KIBTEK'te vurgun belgelendi !

Devletin elektrik kurumu KIBTEK' te devletin denetçi kuruluşu olan Sayıştay raporu tamamlandı.Devletin elektrik kurumu KIBTEK' te devletin denetçi kuruluşu olan Sayıştay raporu tamamlandı.

Raporu sosyal medya hesabından paylaşan Ekonomi ve Enerji Bakanlığı müsteşarı Şahap Aşıkoglu, denetim için Sayıştaylığa teşekkür etti.


İŞTE O RAPOR:
Söz konusu raporda ;


"Raporda ayrıntılı olarak izah edildiği üzere ; sahtelenmiş olduğu düşünülen belgelerle ithalat işlemlerinin yapılması suretiyle Türkiye menşeli malzemeler yerine ihale şartnameleri bağlamında evsafa uygun olmayan Çin menşeli malzemelerin Kuruma teslim edildiği sonucuna varılmıştır." ifadesi kullanıldı.


Savcılığa iletildiği ve ve durumun takip edildiği bildirildi.

0 görüntüleme
onkibrisfacebook.png
onkibrisinstagram.png

HAKKIMIZDA & MİSYON

SOSYAL MEDYA'DA BİZ

YAZARIMIZ OLUN !

 Bu sitede 1 dakikanızı ayırıp yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Manşetler atabilir,sesinizi duyurabilirsiniz. Dilerseniz sadece "ÜCRETSİZ" şekilde kaydolup, üye olarakta konular açabilir,mesaj atabilirsiniz. Bu site tamamen halkın bilgi paylaşımı,kendi haberini yapması, eleştirmesi,soru sorması vb. amaçlar için kurulmuştur. Hiç bir siyasi parti ve siyasi ile bağı yoktur. Tam bağımsız halk paylaşım platformudur. 

Ailemize dahil olmak isterseniz, burada yazan koşulları inceledikten sonra bize yayınlanmasını istediğiniz içeriklerinizi gönderebilirsiniz.

© 2020 Tüm hakları saklıdır. |www.onkibris.com