Uzman Dr.Alper Sözüöz'den dikkat çeken açıklama

Uzman Doktor Alper Sözüöz toplumda yaşanan paniği net olarak gördüğünü ancak koronavirüsün ülkemizde 3 hafta sonra etkisini kaybedeceğini söyledi.

Kıbrıslı Uzman Dr.Alper Sözüöz’den dikkat çeken açıklama;  


Uzman Doktor Alper Sözüöz toplumda yaşanan paniği net olarak gördüğünü ancak koronavirüsün ülkemizde 3 hafta sonra etkisini kaybedeceğini söyledi.  


Sözüöz koronavirüsü insanlara benzeterek, “Nasıl aşırı sıcaklarda bizler kaçmak için gölge arıyorsak, koronavirüs de hava sıcaklığı yükseldiği zaman kaçacak yer arayacak” dedi.  Sözüöz halka çağrı yaparak, “Lütfen 3 hafta daha sabredelim, evlerimizden çıkmayalım, birbirimize temas etmeyelim. Biz Doktorlar Savaş döneminden beri bu tip olaylarla çok karşılaştık. Bu süreç 3 hafta sonra sona erecektir” dedi.

0 görüntüleme
onkibrisfacebook.png
onkibrisinstagram.png

HAKKIMIZDA & MİSYON

SOSYAL MEDYA'DA BİZ

YAZARIMIZ OLUN !

 Bu sitede 1 dakikanızı ayırıp yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Manşetler atabilir,sesinizi duyurabilirsiniz. Dilerseniz sadece "ÜCRETSİZ" şekilde kaydolup, üye olarakta konular açabilir,mesaj atabilirsiniz. Bu site tamamen halkın bilgi paylaşımı,kendi haberini yapması, eleştirmesi,soru sorması vb. amaçlar için kurulmuştur. Hiç bir siyasi parti ve siyasi ile bağı yoktur. Tam bağımsız halk paylaşım platformudur. 

Ailemize dahil olmak isterseniz, burada yazan koşulları inceledikten sonra bize yayınlanmasını istediğiniz içeriklerinizi gönderebilirsiniz.

© 2020 Tüm hakları saklıdır. |www.onkibris.com