YOLLARIMIZ GİBİ, EHLİYETLERİMİZ DE EĞRİ !Yol yoksa seyrüsefer da yok adlı sosyal medya grubundan paylaştığı fotoğrafla gündeme gelen vatandaş verdiğimiz paraların karşılığını istiyoruz diyerek isyan etti. Ehliyet yenilemek için 2,5 ay bekleyen vatandaş, o sürenin sonuda eğri kesilmiş ve yazıların çerçeveden çıktığı bir ehliyetle karşı karşıya kaldı. 2020'nin gelmesiyle zamlanan ehliyet yenileme fiyatları dudak uçuklatırken,halkın ödeyip eline aldığı ürünün özen gösterilmeden yapılması sinir bozdu. Zamlanan harçların iki yıllık 384.80 TL, üç yıllık 514.70 TL, beş yıllık 789.50 TL, ve on yıllık ehliyetin ise 1314 TL olduğu bu dönemde, ödenen paranın değere layık görülmemesi vatandaş tarafından tepki gördü.


Bir çok vatandaş ehliyetlerinin aynı durumda olduğunu dile getirdi. Vatandaş yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi ; "Evettt. 2.5 aydır beklediğim yeni ehliyetim. Üstelik bu ikinci basım. İlki yanlış basılmıştı yenisini bekledim sonuç bu.  Dünyanın parasını veriyoruz karşılığında aldığımız hizmet. Buradan seslenmek istiyorum özel bir göz hastanesinde çalışıyorum bunu basan kişiyi ve imzalayan yetkiliyi ücretsiz göz muayenesine davet ediyorum. Kendileri bunu vermekten utanmamış belli ki ama ben taşımaktan utanıyorum !!!" diye isyan etti.

0 görüntüleme
onkibrisfacebook.png
onkibrisinstagram.png

HAKKIMIZDA & MİSYON

SOSYAL MEDYA'DA BİZ

YAZARIMIZ OLUN !

 Bu sitede 1 dakikanızı ayırıp yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. Manşetler atabilir,sesinizi duyurabilirsiniz. Dilerseniz sadece "ÜCRETSİZ" şekilde kaydolup, üye olarakta konular açabilir,mesaj atabilirsiniz. Bu site tamamen halkın bilgi paylaşımı,kendi haberini yapması, eleştirmesi,soru sorması vb. amaçlar için kurulmuştur. Hiç bir siyasi parti ve siyasi ile bağı yoktur. Tam bağımsız halk paylaşım platformudur. 

Ailemize dahil olmak isterseniz, burada yazan koşulları inceledikten sonra bize yayınlanmasını istediğiniz içeriklerinizi gönderebilirsiniz.

© 2020 Tüm hakları saklıdır. |www.onkibris.com